• Ogłoszenia

Zaplanowane inicjatywy na najbliższy czas:

11.04-  wiosenna sesja zdjęciowa

Proszę o przyniesienie do piątku (12.04) jednorazowych rękawiczek dla dzieci. W tym tygodniu podejmujemy temat ekologii i z incijatywy dzieci, wyjdziemy posprzątać nasze najbliższe otoczenie :)

22.04-  Dzień Ziemi

Zoraganizowany będzie pokaz mody ekologicznej ( chętnych rodziców proszę o przygotowanie odpowiednich kreacji ).

29.04- Zajęcia z dogoterapeutą

do 26.04 proszę o wpłatę 14 zł do wychowawcy

Drodzy Rodzice :)

W czwartek 21 marca będziemy obchodzić Dzień Kolorowej skarpetki, czyli światowy dzień Osób z Zespołem Downa. W tym dniu, jeśli pogoda będzie sprzyjająca wyjdziemy na spacer przywitać nową porę roku. Uprzejmie prosimy o "wiosenne " stylizacje. Jeśli ktoś posiada sztuczne kwiaty np. tulipany, można dać dziecku tego dnia do przedszkola.

*Do piątku prosimy o przyniesienie nasionek owsa i plastikowego pojemniczka np. po pieczarkach lub mięsie.

Z góry dziękujemy :)

Drodzy Rodzice,

Prosimy o przyniesienie do środy (20.03) pamiątek znad morza. Planujemy zoorganizować kącik tematyczny. Po realizacji tematyki pamiątki zostaną zwrócone.

Z góry dziękujemy :)

Drodzy Rodzice,

Informujemy, iż w dniu 21.03.2024 r. (czwartek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie podsumowujące pierwsze półrocze. Prosimy o obecność.

Drodzy Rodzice,

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w organizację Dnia Kobiet oraz za fantastyczne, okolicznościowe upominki. Jest nam niezmiernie miło. Liczymy, że ten dzień stał się wyjątkowym dla naszych małych ,,Barbie".

Dziękujemy :)

Dziękujemy za zaangażowanie i przyniesione produkty :)

Drodzy rodzice

Prosimy o przyniesienie na środę ( 28.02.) ilustracje  produktów spożywczych. Będziemy tworzyć piramidę żywienia.

Prosimy o przyniesienie na czwartek (29.02.) po 2 owoce ( w zależności od przyniesionych produktów, będziemy robić sok lub szaszłyki owocowe).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY BABCIE I DZIADKÓW

Drodzy Rodzice,

Bardzo prosimy o przyniesienie DWÓCH słoików z nakrętkami, bez etykiet o pojemności ok. 1l. Najlepiej pękate, ozdobne kształty. Prosimy o dostarczenie słoiczków do 09.01.
          Słoiki będą potrzebne DLA KAŻDEGO dziecka nawet pomimo absencji. Jeśli ktoś posiada ich więcej - można przynieść. Prosimy o podpisanie słoików (karteczki wewnątrz).

Z góry dziękujemy!

Wychowawcy

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy na zebranie, które odbędzie się w dniu 07.12.2023 r. o godz. 16.30. PROSIMY WSZYSTKICH RODZICÓW O OBECNOŚĆ.

Z góry dziękujemy

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Prosimy aby dzieci w tym dniu przyszły w miarę możliwości ubrane na niebiesko, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane.

Dziękujemy 🙂

Drodzy Rodzice,

Prosimy, aby w dniu 10.11.2023 r. dzieci były ubrane w miarę możliwości na galowo.

DRODZY RODZICE

Serdecznie dziękujemy za życzenia i upominki z okazji Dnia Edukacji NarodowejŻyczenia, które otrzymałyśmy były wyjątkowe i było nam bardzo miło. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie, które okazujecie nam każdego dnia.

PSZCZOŁY NASI MALI PRZYJACIELE

Drodzy Rodzice zgodnie z ustaleniami na zebraniu, w czwartek (28.09.2023) o godzinie 9:00 w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty. Cena za warsztaty wynosi 25zł.

DZIEŃ KROPKI

Drodzy Rodzice!

15 września (tj. piątek) obchodzić będziemy
          Międzynarodowy Dzień Kropki.
          Prosimy, aby w tym dniu każde Słoneczko
          miało na elemencie lub dodatku swojego ubrania kropki.

Kolor, wielkość i ilość kropek jest nieistotna:)

wychowawczynie:)

ZEBRANIE ORGANIZACYJNO - INFORMACYJNE

DYREKTOR I RADA PEDAGOGICZNA

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNO-INFORMACYJNE

TERMIN: 05.09.2023 (wtorek)

GODZINA:

16.00 - DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH - SPOTKANIE OGÓLNE Z  DYREKTOREM PRZEDSZKOLA I RADĄ PEDAGOGICZNĄ

16.30 - DLA WSZYSTKICH RODZICÓW - SPOTKANIA Z NAUCZYCIELAMI W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH WIEKOWYCH

Ze względów organizacyjnych prosimy o obecność jednego rodzica

oraz nieobecność dzieci podczas zebrania.