• Życzenia wakacyjne

• Wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom życzymy słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, odpoczywajcie, zwiedzajcie i bawcie się dobrze. CZEKAMY NA WAS WE WRZEŚNIU :)

• WYNIKI KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO "MOJE MARZENIA"

• Z przyjemnością informujemy, że ogólnopolski konkurs plastyczny pt. “Moje marzenia ” został rozstrzygnięty!

I miejsce: Natalia Sowa – Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
            II miejsce: Ewa Hermanowska – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Bydgoszczy
            III miejsce : Karolina Byczek – Przedszkole nr 19 w Chorzowie

Laureatom gratulujemy! 🙂
            Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił.

• CHWALIMY SIĘ...

• Serdecznie gratulujemy Inez z grupy "Żabki" za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Sport to zdrowie". Brawo Inez :)

Gratulujemy również Julii z grupy "Wesołe Stonogi", która godnie reprezentowała nasze przedszkole na finale XXVIII Festiwalu Przedszkolnej Twórczości Muzycznej "Nutka", który odbył się 24 maja w Domu Kultury w Kazimierzu Górniczym. Brawo Julcia :)