• UWAGA WSZAWICA

• W związku z pojawieniem się przypadku wszawicy w przedszkolu, bardzo prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na higienę głowy naszych podopiecznych.

Podjęcie kuracji specjalnymi preparatami nie tylko dziecka, ale także rodziny, codzienna kontrola czystości głowy dziecka oraz czystości głów domowników pozwoli uniknąć rozprzestrzeniania się tej choroby w naszym przedszkolu.

• ZAJĘCIA POKAZOWE - DRUŻYNA KANGURA

• 28.09.2022 - środa - odbędą się zajęcia pokazowe Drużyny Kangura - przedszkoliada.

Zajęcia pokazowe dla dzieci prowadzone będą w grupach: Biedronki, Żabki, Motyle i Stonogi.

Rozpoczęcie zajęć pokazowych - od godziny 9.30,

czas trwania zajęć pokazowych 20 minut w każdej w/w grupie.

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI 5 - LETNICH

RODZICE / OPIEKUNOWIE, KTÓRZY CHCĄ, BY ICH DZIECKO ROZPOCZĘŁO NAUKĘ W SZKOLE W WIEKU 6 LAT.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 14 W SOSNOWCU INFORMUJE RODZICÓW DZIECI 5 LETNICH, KTÓRZY CHCIELIBY, ABY ICH DZIECKO PODJĘŁO NAUKĘ W SZKOLE W WIEKU 6 LAT, IŻ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MEN Z DNIA 27 SIERPNIA 2019 ROKU W SPRAWIE ŚWIADECTW, DYPLOMÓW I INNYCH DRUKÓW ,RODZICE ZOBOWIĄZANI SĄ DO ZŁOŻENIA DO DYREKTORA

WNIOSKU O WYDANIE INFORMACJI O GOTOWOŚCI DZIECKA

DO PODJĘCIA NAUKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ.

WNIOSEK TAKI NALEŻY ZŁOŻYĆ NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO DNIA 30 WRZEŚNIA ROKU SZKOLNEGO POPRZEDZAJĄCEGO ROK SZKOLNY, W KTÓRYM DZIECKO MOŻE ROZPOCZĄĆ NAUKĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ, tj. DO 30 WRZEŚNIA 2022 ROKU

DRUK WNIOSKU MOŻNA POBRAĆ U WICEDYREKTORA PRZEDSZKOLA

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Już jutro, w naszym przedszkolu, będzimy obchodzić jakże ważne święto, jakim jest Dzień Przedszkolaka, będzie wesoło, kolorowo i magicznie :) a już dzisiaj składamy Wam życzenia ...