• NOWY ROK SZKOLNY 2022-2023 informacje organizacyjne/zebrania w grupach

• Witamy wszystkie dzieci i ich Rodziców w nowym roku szkolnym 2022/2023

Rok szkolny rozpoczyna się w przedszkolu 1 września 2022 r. (czwartek).

(w małym holu).

Prosimy przyprowadzić dzieci do godziny 8:30

Dzieci przychodzą ubrane zwyczajnie, nie w strojach galowych.

Dzieci przynoszą w podpisanym materiałowym woreczku obuwie zmienne (papucie) na gumowej podeszwie i rzeczy na przebranie (zapasową bieliznę, koszulkę, spodenki)

Jeżeli dziecko ma alergię pokarmową należy złożyć pisemną, szczegółową informację

u intendenta przedszkola, w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

Poniżej do pobrania druk informujący o alergiach pokarmowych.

alergie__2022-23.docx

Dzieci można odbierać od godziny 12:50

Dzieci mogą być odbierane przez rodziców i osoby upoważnione.

Osoby odbierające muszą mieć ze sobą dowód osobisty.

Poniżej do pobrania upoważnienie do odbioru wraz z załącznikami

(załącznik wypełnia każda upoważniona osoba).

2022-23_UPOWAZNIENIE_DO_ODBIORU_DZIECKA_Z_PRZEDSZKOLA.docx

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 14

zaprasza na zebrania organizacyjne, inaugurujące rok szkolny 2022/2023, które odbędą się:

• 01.09.2022 o godzinie 16.30 – grupy: SŁONECZKA (3 latkiBIEDRONKI (4 latki), ŻABKI (4-5 latki),
            • 02.09.2022 o godzinie 16.30 – grupy: MOTYLKI (5-6 latki) i WESOŁE STONOGI (5-6 latki)

Listy dzieci z przyporządkowaniem do grup będą wywieszone na tablicy przy wejściu do przedszkola (w małym holu).

Prosimy o przybycie tylko jednego rodzica (opiekuna prawnego) dziecka, zaopatrzonego we własny długopis. Prosimy, aby w zebraniu nie uczestniczyły dzieci.

By usprawnić proces uzupełniania dokumentów, prosimy o przygotowanie danych:

• numery dowodów  osobistych osób upoważnionych do odbioru dziecka (również rodziców)
            • numer konta bankowego rodziców, na który będą dokonywane zwroty z nadpłat za przedszkole
            • pisemną informację o ewentualnych alergiach

Można również przynieść wydrukowane i wypełnione dokumenty wraz z załącznikami (załącznik wypełnia każda upoważniona osoba!)